Hotel Belvedere Praha

Hotelu Belvedere Praha 11 Hotelu Belvedere Praha 12 Hotelu Belvedere Praha 13 Hotelu Belvedere Praha 14 Hotelu Belvedere Praha 15 Hotelu Belvedere Praha 16 Hotelu Belvedere Praha 17 Hotelu Belvedere Praha 18 Hotelu Belvedere Praha 19 Hotelu Belvedere Praha 20 Hotelu Belvedere Praha 21 Hotelu Belvedere Praha 22

.Hotel Belvedere je výhodně umístěn nedaleko centra Prahy, poblíž holešovického Výstaviště, Národní galerie moderního umění, Národního technického muzea a stadionu Sparty. Přímo před hotelem je tramvajová zastávka a nedaleko je i stanice metra Vltavská. Mezinárodní letiště Ruzyně je vzdáleno pouhých 12 km.


151 pokojů v Hotelu Belvedere je vybaveno telefony, TV/SAT, trezorem, minibarem, kávovým a čajovým servisem. Koupelny jsou se sprchou nebo vanou a vysoušečem vlasů. Pro invalidní hosty je zajištěn bezbarierový přístup a k dispozici jsou invalidní pokoje. Pro nekuřáky je vyčleněno zvláštní patro.


Hotelová hala s útulným Lobby barem nabízí hostům příjemné posezení, obědy nebo večeře jsou podávány v Japonské restauraci. V hotelu Belvedere je rovněž internetová kavárna s Wi-Fi připojením a třemi počítači. WiFi Internet na pokojích za příplatek.


Hotel Belvedere disponuje několika zajímavými konferenčními prostory, které lze využít k pořádání různých společenských akcí, seminářů, školení, zasedání, prezentací, plesů apod. Uspořádání sálu a salonků lze upravit dle přání zákazníka včetně požadované techniky, květinové výzdoby, hostesek apod. K dispozici je internetová kavárna. Výhodou je rovněž umístění hotelu v blízkosti holešovického Výstaviště. Parkování v hotelových garážích za poplatek.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-belvedere@toprague.cz
Adresa: Milady Horákové 479/19 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Belvedere Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Belvedere Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 12:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist